Sposoby na większego członka

Posted by

W ostatnim czasie zastanawiałem się czy zwiększenie przyrodzenia może okazać się dobrym rozwiązaniem. Na rynku jest wiele środków, które powinny pomóc nam osiągnąć zamierzony cel jednakże nie byłem pewien, czy jakiś z nich może okazać się naprawdę skuteczny. Początkowo postanowiłem sprawdzić niezwykle znane i bardzo tanie tabletki na powiększanie penisa, za jedno opakowanie zapłaciłem 28zł jednak bardzo szybko okazało się, że zamiast większego penisa uszczupliłem jedynie własny budżet. Niestety potwierdziło się to, każdy powinien wiedzieć – skąpiec dwa razy płaci.

Pompki do penisa – czy warto?

Następnym wyborem stała się pompka próżniowa do powiększania członka – kosztowała 160zł była ona połowicznym sukcesem. Po użyciu tego wynalazku mój penis stał się odrobinę grubszy, jednakże nie byłem całkowicie zachwycony bo zauważyłem skutki uboczne do których zaliczyć można dziwne uczucie „nieswojego” członka. Inna sprawa to czas potrzebny do użycia takiego zabiegu. Szkoda, ale nie zawsze przed seksem jest czas by bawić się takim sprzętem.

Ekspander – droga zabawka nie dla każdego

Bardzo często chciałem spróbować w jaki sposób działają ekspandery jednakże nie namyśliłem się na ich zakup z wielu powodów. Zacznę od tego, że są bardzo drogie, co gorsza, są mało praktyczne w stosowaniu. Ciekawi mnie czy stosowanie takich gadżetów nie może skończyć się jakimś urazem. Przecież to nienaturalne naciąganie penisa może powodować jakieś krzywizny i różne poważniejsze kłopoty a tego przecież żaden facet by nie chciał. Który z produktów wybrać by wydłużyć „swojego małego przyjaciela”? Jakiś czas temu znalazłem niezwykle ciekawą stronę internetową dopilar.pl i właśnie tam dowiedziałem się, że powiększanie penisa może być bezpieczne. Zachęcam cię byś odwiedził tą stronę i przeczytał artykuły, które są tam dostępne bo u mnie się to wszystko sprawdziło. Po wielu nieudanych próbach w końcu udało mi się zwiększyć rozmiar własnego członka o prawie 3cm i jestem z tego powodu niezwykle szczęśliwy.

Podsumowując nie zamierzam dziś opisywać innych metod na zwiększenie długości penisa a jedynie odsyłam was na wcześniej opisaną stronę internetową. W kolejnym artykule postaram się napisać coś na temat tego jakim sposobem pozbyć się problemów z przedwczesnym wytryskiem. Wiem, że to wstydliwy problem, szczególnie u młodszych mężczyzn.

Podsumowując przypomnę wam jeszcze jedną bardzo ważną rzecz – miejcie na uwadze by przy wyborze sposobu na wydłużenie członka wyborów dokonywać rozsądnie bo nasze zdrowie musi być priorytetem!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *